Dj na Event 2019-06-16T13:14:27+00:00

DJ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Poznaj swojego DJ na imprezę firmową, galę, konferencję, wyjazd incentive, szkolenie.

Doświadczenie Warsaw Wedding DJs sprawdza się również na polu imprez firmowych. Każdy event wymaga odpowiedniego DJ, który zadba o atmosferę nie tylko podczas samej zabawy tanecznej. 

DJ NA IMPREZĘ PRYWATNĄ

Poznaj swojego DJ na urodziny, rocznicę, komunię lub inną okoliczność.

Specjalizujemy się w przyjęciach, na których zadaniem DJ jest reagowanie na potrzeby gości. Wesele to tylko jedno z nich, nasze umięjętności i doświadczenie pomagają w podkreśleniu każdej uroczystości w życiu naszych klientów.

DJ NA STUDNIÓWKĘ

Mamy wolne terminy na rok 2019. Niech ten dzień pozostanie na długo w Waszej pamięci.

Na studniówki polecamy opcję duetu dwóch DJs lub DJ wraz z Konferansjerem. Warsaw Wedding DJs zapewnia również odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie – nasi artyści mogą zagrać dla 600 osób naraz! Polecamy też zapytać się o dodatkowe atrakcje.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

DJs, konferansjerzy, muzycy, nagłośnienie, oświetlenie, technika sceniczna.

Niezależnie jaki event organizujesz w Warsaw Wedding DJs znajdziesz wszystko co potrzebne. Począwszy od odpowiednio dobranych Artystów, poprzez obsługę techniczną, kończąc na dodatkowych atrakcjach jak fotobudka czy filmowanie dronem.

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Ale najczęściej to Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin.

Napiszcie do nas zapytanie podając liczbę gości, miejsce, charakter przyjęcia oraz efekt jaki chcecie uzyskać. Warsaw Wedding DJs oferuje wiele usług niestandardowych więc zapraszamy również do składania zapytań kompleksowych, zawierających takie pozycje jak scenografia czy catering. Nawet jeżeli nie będziemy w stanie podjąć się części zadania, z pewnością polecimy zaufaną firmę. Zapraszamy na spotkanie 🙂

WYŚLIJ ZAPYTANIE

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jeżeli chcecie się na nami skontaktować w inny sposób, zapraszamy do zakładki kontakt

Image Map WordPress builder