Inspiracje 2018-07-11T09:05:04+00:00

Warsaw Wedding DJs – Inspiracje

W Warsaw Wedding DJs dbamy nie tylko o najlepszą oprawę muzyczną, ale też o kompleksową obsługę całego wesela. Poniżej polecamy usługi, realizowane wspólnie z naszymi partnerami. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam w doborze odpowiednich atrakcji na Wasze wesele. Jeżeli interesuje Was któraś z propozycji – napiszcie do nas.

Prosseco Van na Wesele

SPRAWDŹ

Oryginalna atrakcja

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda młoda para pragnie, aby “ten dzień” był piękny i długo przywoływał wyłącznie dobre wspomnienia. Jeśli myślisz tak samo, możemy pomóc Ci w realizacji tych marzeń.

Nasz wyjątkowy, elegancki Prosecco Van swoją obecnością uświetnić może zarówno huczne wesele jak i skromne przyjęcie w ogrodzie. Powiedz tylko gdzie, a my zrobimy wszystko, by jak najlepiej wkomponował się w Twoje przyjęcie. Dzięki nam weselny welcome drink wyglądać może zupełnie inaczej niż te znane dotychczas. Zamiast słodkiego szampana Twoi goście otrzymać mogą eleganckie wino. W czasie zabawy nic nie stoi na przeszkodzie, by odpoczęli przy lampce orzeźwiającego, dobrze schłodzonego trunku.

Ale Prosecco Van sprawdzi się nie tylko na weselnej sali. Jeśli nie planujesz wesela lub po prostu chciałbyś w miły sposób podziękować osobom, które biorą udział jedynie w uroczystości zaślubin, służymy pomocą. Nasz niewielki Piaggio Ape bez problemu uświetni czas tuż po wyjściu z kościoła bądź urzędu.

Frizzanti.pl - oferta na wesela z Warsaw Wedding DJs | WW DJs - https://frizzanti.pl
SPRAWDŹ

Fotobudka bez limitu

SPRAWDŹ

Jeszcze więcej zabawy

Jedna z nielicznych fotobudek bez limitu czasowego. Po prostu podejdź, wybierz gadżet i zrób sobie zdjęcie. Druk również jest nielimiotwany, więc można korzystać z atrakcji do samego końca.

Fotobudka to stały element na polskich weselach, wybierana, jako bezpieczna i sprawdzona atrakcja dla gości. W dowolnym momencie przyjęcia każdy może zrobić sobie i Parze Młodej pamiątkę w postaci kilku zdjęć na jednym wydruku.

Samo urządzenie ma nowoczesny wygląd, jest smukłe i wpasowuje się w klimat wnętrz większości miejsc. Biały, neutralny kolor połączony z aluminium nadaje mu nowoczesny wygląd.

Fotobudka na Wesele - Warsaw Wedding DJs | WW DJs | Snapify.pl
SPRAWDŹ

Bar i pokaz barmański

SPRAWDŹ

Bar w stylu retro

Koktajle… filozofia przygotowywania koktajli podczas wesela polega na pracy na świeżych owocach oraz tworzeniu smaków na podstawie rozmowy z gośćmi. Pytamy o ulubiony owoc, preferowany smak (słodko-kwaśny, słodki czy też wytrawny) i na końcu o preferowany alkohol. Na podstawie zadanych pytań powstaje interakcja przy barze – klimat, którego nie ma przy mechanicznym zamawianiu koktajli z menu, które stanowi element dekoracyjny.

Goście sami kreują smaki – co się z tym wiąże – na 99 procent docieramy w ich gusta. Poprzez rozmowę trafiamy również do ludzi starszych, ponieważ korzystając z menu mają oni problem z anglojęzycznymi nazwami koktajli jak Mojito, Daiquiri czy Whisky Sour.
Oczywiście nasze menu stoi obok baru i jest widoczne dla pozostałych gości przy barze. Którzy jak zauważyliśmy w miarę upływu czasu porostu podchodzą do nas do baru na krótką rozmowę przy okazji zamawiając “coś dobrego może być orzeźwiające…”.

dedykowany wygląd baru | pokaz barmański „flair” | pakiety alkoholi i dodatków | welcome drinki dla gości | coffe bar | retro bar na przyjęcia w ogrodzie  

Bar na Wesele - Warsaw Wedding DJs | WW DJs | pimpmybar
SPRAWDŹ

Występ iluzjonisty

SPRAWDŹ

Iluzjonista na wesele

Chcecie poczuć magię na Weselu? Wyobraźcie sobie, że niezwykłe rzeczy dzieją się w dłoniach. Waszych własnych, jak i Waszych gości. Przedmioty pojawiają się i znikają, pieniądze zmieniają się i mnożą. Wszystkiego możesz dotknąć. Twoje zmysły się budzą. Iluzja i Magia dzieją się tuż przed Twoim nosem..

Iluzjonista na wesele jest odskocznią od codzienności. Jest to po prostu atrakcja, która łączy w sobie wiele dziedzin: dużo humoru, interakcji z gośćmi, a przede wszystkim dużo zaskoczenia. Dobry iluzjonista jest w stanie naprawdę zrobić olbrzymie wrażenie, a najlepszy potrafi gości nawet wzruszyć.

Taki pokaz zazwyczaj jest interaktywny i tym właśnie odróżnia się od pozostałych atrakcji (np. fajerwerki czy pokazy tańca). Goście są bezpośrednio angażowani w zabawę i stanowi to idealny przerywnik od tańca i jedzenia. Najlepszym momentem na występ jest czas ok 2h po rozpoczęciu imprezy, gdy jest już po pierwszych daniach, po pierwszych tańcach i pierwszych toastach, a goście są już lekko rozluźnieni. Wszyscy stają w półkolu na parkiecie i rozpoczyna się pokaz iluzji…

Iluzjonista na Wesele - Warsaw Wedding DJs | WW DJs |
SPRAWDŹ

Image Map WordPress builder