Aleksander – DJ i Konferansjer 2018-06-04T15:07:02+00:00

Project Description

Aleksander – DJ i Konferansjer

Kulturalny, pomysłowy i odpowiedzialnie podchodzący do swoich obowiązków – tak w skrócie można przedstawić Aleksandra. Byłoby to jednak zbyt mało, aby całkowicie oddać jego osobę – jest również niezwykle pogodny i kontaktowy, potrafi odnaleźć się wśród najróżniejszego przekroju gości na przyjęciu.

W jego portfolio można znaleźć zapewnianie oprawy muzycznej do najróżniejszych eventów – studenckich, a także prowadzenie imprez za granicą. Najlepiej odnajduje się jednak w prowadzeniu wesel, gdyż energia bijąca z takich przyjęć jest dla niego najlepszym motorem napędowym.

Aleksander posiada bardzo bogaty repertuar i dzięki temu będzie w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości.

Opinie zadowolonych klientów

Pan Aleksander Sava dał się poznać jako osoba w pełni rzetelna i profesjonalnie przygotowana do wykonywania swoich obowiązków. Ponadto, wielu uczestników naszych eventów chwaliło właściwy dobór utworów muzycznych, które były zgodne z gustami odbiorców jak również odpowiadały wcześniej umówionemu zakresowi tematycznemu.

Mateusz J.

DJ Aleksander grał i prowadził zarówno nasz ślub cywilny, który był poza Urzędem i przyjęcie weselne, które odbyło się 02.04.2016

Przyjęcie było prowadzone zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a muzyka była dobrana dla każdej grupy wiekowej, dzięki czemu parkiet był cały czas pełny. Zdecydowanie polecam DJa Aleksandra.

Aleksandra W.

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Aleksander zagrał na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

ZOBACZ WSZYSTKICH ARTYSTÓW

Jeżeli podoba Wam się DJ Aleksander, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Aleksander – DJ i Konferansjer
4.7 (94.24%) 59 votes

Image Map WordPress builder