Aleksandra – Wokalistka i Konferansjerka 2018-06-04T15:07:06+00:00

Project Description

Aleksandra – Wokalistka i Konferansjerka

Aleksandra śpiewała od zawsze, pierwszą zarobkową czynnością była praca śpiewającej kelnerki w restauracji. Przez kilka lat uczyła się śpiewu operowego jako sopran, żeby ostatecznie zdecydować, ze zamiast arii z „Tosci” woli śpiewać piosenkę aktorska, jazzowa i ukochany Kabaret Starszych Panów.

Przez dwa lata występowała z Kabaretem O’Skubani, zdobywając nagrody muzyczne i kabaretowe (m.in. Finał kultowego przeglądu kabaretowego OSPA, druga nagroda w przeglądzie kabaretowym Teatru Rampa), sama w tym roku zdobyła Grand prof Przeglądu kabaretowego im. Jeremigo Przybory i Grand Prix przeglądu piosenki im. Grzesiuka. Poza śpiewaniem pracuje głosem prowadząc imprezy i udzielając się aktorsko i lektorsko.

Jak sama mówi, uwielbia bawić się na weselach. Przekłada się na to, że wie jak poprowadzić je tak, aby zarówno Para Młoda, jak i wszyscy goście dobrze się bawili. Przyjęcia prowadzili z wielką dozą klasy i dobrego smaku.

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Aleksandra zaśpiewała na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

ZOBACZ WSZYSTKICH ARTYSTÓW

Jeżeli podoba Wam się Wokalistka Aleksandra, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Aleksandra – Wokalistka i Konferansjerka
4.9 (98.33%) 12 votes

Image Map WordPress builder