Bumi & Bartek – DJs 2018-04-07T21:35:50+00:00

Project Description

Bumi – Bartosz – duet DJ

Grając z gramofonów i płyt winylowych jako profesjonalni DJ-e i organizatorzy imprez czynnie występujący od ponad 15 lat, Bumi i Bartek postanowili odpowiedzieć na potrzebę rynku prowadząc imprezy weselne i okolicznościowe z nietuzinkową oprawą muzyczną o wysokim poziomie wizerunkowym.

Na przestrzeni lat ich znajomym zdarzało się podejmować ważne decyzje życiowe jak formalizowanie swoich związków. W wyobrażeniu sobie oczywistej części, którą jest ceremonia urzędowa, lub kościelna często najtrudniejszym okazywał się w realizacji scenariusz tego, co następuje po – czyli zorganizowania wesela na przyzwoitym poziomie od strony muzycznej.

Po szeregu doświadczeń, nasi DJs wypracowali model działania pozwalający przełożyć oczekiwania Młodych Par na gwarancję dobrej zabawy gości z każdej grupy wiekowej. Nie ma w tym żadnej wielkiej tajemnicy, a jedynie bardzo skrupulatne, indywidualne podejście do playlisty. Chęć i sposób zabawy konwencją oraz suma lat doświadczeń w muzycznym korespondowaniu z odbiorcami 🙂

Naturalnie, Bumi i Bartek nie stanowią oferty dla każdego – nie grają disco polo, przaśnych hitów i pseudo muzyki.

Opinie zadowolonych klientów

Hej, w ogóle przepraszam w tym wszystkim zapomniałam dodać że wszyscy byli zachwyceni muzyką która graliście i nastrojem który stworzyliście. Komplementy pod Waszym adresem słyszałam od wszystkich począwszy od mojego Taty i Constantina Mamy a skończywszy na mojej Babci.
Dziękujemy jeszcze raz z całego serca.
Kasia / Katarzyna R.
Krotko i na temat: daliście czadu! Wszyscy goście byli zachwyceni, bawili się przednie, chwalili dobór muzyki i Wasze wyczucie. Kilka osób pytało o namiary na Was na przyszłość, wiec mam nadzieje, ze nie macie mi za złe, ze podawałam im Wasze imiona i nazwiska. 🙂
Bardzo bardzo Wam dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Judyta C.

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Bumi i Bartosz zagrali na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

ZOBACZ WSZYSTKICH ARTYSTÓW

Jeżeli podoba Wam się Bumi – Bartosz – duet DJ, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Bumi & Bartek – DJs
4.8 (96.36%) 11 votes

Image Map WordPress builder