Klaudia – Wokalistka – Konferansjerka 2018-06-04T15:06:51+00:00

Project Description

Klaudia – Wokalistka – Konferansjerka

Jej doświadczenia muzyczne są bardzo wszechstronne, a repertuar niezwykle bogaty, jednak najbliższy jej sercu jest jazz i swing. Do powierzonych zadań podchodzi bardzo profesjonalnie, gdyż jak sama twierdzi, chce pomóc innym uczynić Ten Dzień tak samo wspaniałym , jak ten przeżyty przez nią.

Klaudii nieobce są również doświadczenia aktorskie, co przekłada się na jakość prowadzonych przez nią imprez – doskonale więc sprawdza się w roli konferansjerki i animatorki. W razie potrzeby, poprowadzi je również w języku angielskim.

Opinie zadowolonych klientów

Klaudia to wulkan pozytywnej energii. Nas i naszych gości zachwyciła pięknym głosem i wszystkim zapewniła świetną zabawę do białego rana. Uśmiechnięta, profesjonalna, z otwartą głową – taka właśnie powinna być osoba, której powierzasz prowadzenie i oprawę muzyczną tego najważniejszego dnia w życiu. I taka właśnie jest Klaudia.

Joanna Stopyra-Fiedorowicz

Chciałam wraz z mężem podziękować zespołowi Gest oraz wokalistce Klaudii za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Zespół, który wybraliśmy w ciemno, bez wcześniejszego przesłuchania. Goście bawili się fantastycznie! Nie musieliśmy się o nic martwić. Przyśpiewki, konkursy, zabawy do białego rana 🙂 Dodam, że jeżeli chodzi o muzykę to bardzo zwracamy uwagę na jakość wykonania a członkowie zespołu bardzo mili. Gorąco polecam!

Paulina i Łukasz Binkowscy

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Klaudia zaśpiewała na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

ZOBACZ WSZYSTKICH ARTYSTÓW

Jeżeli podoba Wam się Klaudia – Wokalistka – Konferansjerka, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Klaudia – Wokalistka – Konferansjerka
4.4 (87.5%) 8 votes

Image Map WordPress builder