Kuba – DJ – Konferansjer 2018-10-02T16:17:33+00:00

Project Description

Kuba – DJ – Konferansjer

Zainteresowania i style muzyczne Kuby są bardzo szerokie – począwszy od klasyki popu, przez techno, na hip hopie kończąc – jedynie disco polo nie należy do jego ulubionych gatunków.

Jest przez to bardzo elastyczny w doborze repertuaru  i chętnie przystaje na propozycje, jednocześnie przekazując swoje pomysły które świetnie sprawdzają się wśród bawiących się gości. Kuba sprawdzi się jako jedyny Dj i Konferansjer na przyjęciu, ale też w razie potrzeby świetnie współpracuje z innymi Artystami (na przykład na przyjęciu o większej liczbie gości) aby zapewnić oprawę na najwyższym poziomie.

Ze względu na doświadczenie w prowadzeniu nie tylko wesel, jest w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania z równoczesnym zachowaniem tradycji, a jego ciągły uśmiech na pewno zarazi wszystkich optymizmem i dobrą zabawą!

Rezerwacja terminu

Chcecie, żeby Kuba zagrał na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

Jeżeli podoba Wam się Kuba, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Kuba – DJ – Konferansjer
Oceń ten artykuł

Image Map WordPress builder