Łukasz – Saksofonista 2018-06-04T15:52:57+00:00

Project Description

Saksofonista Łukasz z Warsaw Wedding DJs | WW DJs

Łukasz – Saksofonista

Łukasz przygodę z saksofonem zaczął już 11 lat temu w Państwowej szkole muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu. Później kontynuował naukę na studiach „Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej” oraz trenował na wszystkich możliwych płaszczyznac – zdobywając wiele nagród na ogólnopolskich konkursach z zespołem poezji śpiewanej „Fosa”.

Od zawsze blisko branży rozrywkowej – świetnie radzi sobie na saksofonie tenorowym oraz altowym. Uświetniał swoimi umiejętnościami wiele imprez eventowych, audycji radiowych czy turniejów DJ`ów. Można go spotkać również w salach klubowych. Jest wszechstronny i zawsze gotowy na kolejne wyzwania.

Opinie zadowolonych klientów

Współpracuję z Łukaszem od wielu lat i każda impreza jest udana. Granie na najwyższym poziomie, umiejętność improwizacji i dopasowanie się do niemal każdego stylu muzycznego to jego najważniejsze atuty. 

Michał M.

Talent podparty wieloletnim doświadczeniem. Wraz z DJ para idealna, z kolei na weselach z zespołem jego solówki wbijają w ziemie. Polecam!

Jakub W.

Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu
Miły, sympatyczny, punktualny!
Współpracowałem z Łukaszem podczas wesela i w klubie. W obu przypadkach okazał się strzałem w 10!
Polecam!

Kuba K.

Galeria

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Łukasz zagrał na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

Polecani Artyści

Łukasz – Saksofonista
4.9 (98.18%) 22 votes
Summary
Photo ofŁukasz
Name
Łukasz
Job Title
Saksofonista
Company
Warsaw Wedding DJs

Image Map WordPress builder