Łukasz – Wokalista i Konferansjer 2019-01-30T13:12:42+00:00

Project Description

Łukasz – Wokalista i Konferansjer 

Portfolio Łukasza prezentuje się imponująco: jest absolwentem studiów I stopnia w klasie gitary oraz klasy śpiewu solowego. Partner wielu projektów artystycznych organizowanych w różnych miejscach w Polsce m.in.: rola Siódmego Chama w spektaklu „Ubu Król” K. Pendereckiego realizowanego w Operze Śląskiej w Bytomiu, czy rola Zygmusia i Kelnera w spektaklu „Bodo Cafe” w reżyserii Magdaleny Gnatowskiej.

Jest wykonawcą recitali solowych i zespołowych z towarzyszeniem orkiestry oraz fortepianu w całej Polsce. Uczestnik wymian artystycznych (zarówno wokalnych jak i instrumentalnych), festiwali w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Macedonii oraz Polsce gdzie zdobył wiele osiągnięć na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym.

Łukasz ze względu na bardzo zróżnicowane doświadczenie potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji – nieobce są mu więc także występy na przyjęciach weselnych, także w charakterze Konferansjera. Sprawdzi się najlepiej w prowadzeniu przyjęcia eleganckiego, a atrakcje które zaproponuje będą pełne klasy i dobrego smaku.

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Łukasz poprowadził Wasze przyjęcie? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

Jeżeli podoba Wam się Łukasz, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Łukasz – Wokalista i Konferansjer
Oceń ten artykuł

Image Map WordPress builder