Maksymilian – Konferansjer i Wokalista 2018-06-06T17:12:02+00:00

Project Description

Maksymilian – Wokalista – Konfernasjer

Energiczny, uśmiechnięty i zawsze gotowy do akcji!

Przygoda Maksymiliana ze sceną zaczęła się już od najmłodszych lat kiedy z gitarą występował na lokalnych scenach muzycznych. Pomimo młodego wieku posiada już duże doświadczenie na scenie ale co najważniejsze, podczas prowadzonej imprezy, potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę, gdzie wszyscy czują się po prostu dobrze.

Maks występował również w siódmej edycji programu „Mam Talent„, gdzie oczarował publiczność swoim występem i otrzymał od jury wymarzone 3x TAK. Jego głos w komentarzach w sieci został przyrównany do głosu Ed’a Scheeran’a, z czym się w pełni zgadzamy. Ponadto występował na scenie w takich europejskich miastach jak Paryż, Berlin czy Amsterdam. Jego ostatnim osiągnięciem było zdobycie nagrody specjalnej podczas Hoffer Superhit Festival 2016, gdzie jego występ poprzedzał koncert zespołu Lady Pank.

Maksymilian może występować tylko jako prowadzący, bądź w charakterze Konferansjera i Wokalisty – wplatając swoje występy w muzykę prezentowaną przez DJ. Uprzejmie prosimy o podanie w zapytaniu, w jaką rolę miałby się wcielić Maks na Waszym Przyjęciu.

Opinie zadowolonych klientów

Maksymilian na castingu do Mam Talent 7 zaprezentował gitarowo-wokalny cover piosenki Ho Hey – The Lumineers. 19-latek rozbroił wszystkich nie tylko swoim głosem, ale i reakcją na brawa od publiczności. Zalany łzami uczestnik Mam Talent 7 nie mógł uwierzyć, że zyskał sobie sympatię widowni.
Eska.pl
Jestem pod wrażeniem, mówisz do nas, uśmiechasz się – jesteś otwarty. W momencie gdy zaczynasz śpiewać, jesteś zupełnie innym człowiekiem. Żyjesz tą muzyką.
Małgorzata Foremniak

„Mam ciarki na plecach, jak go słucham”, „Wykonanie lepsze niż oryginał” – takich komentarzy na stronie programu „Mam talent” jest znacznie więcej. Wszystkie dotyczą młodego muzyka z Fordonu.

Ekspress Bydgoski

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Maksymilian zaśpiewał na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

ZOBACZ WSZYSTKICH ARTYSTÓW

Jeżeli podoba Wam się Maksymilian – Wokalista – Konfernasjer, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Maksymilian – Konferansjer i Wokalista
4.7 (94.29%) 7 votes

Image Map WordPress builder