Marek – DJ – Konferansjer 2019-02-01T11:15:42+00:00

Project Description

Joanna - Saksofonistka z Warsaw Wedding DJs | WW DJs

Marek – DJ i Konferansjer

Muzyczne zainteresowania Marka sięgają dzieciństwa, kiedy już jako kilkuletni chłopiec zdołał uzbierać fundusze na zakup swojej pierwszej DJskiej konsoli. Od tego czasu muzyka wciąż mu towarzyszy, a Marek stale poszerza swoje umiejętności jako DJ i Konferansjer.

Marek jest niezwykle kontaktowy, potrafi znaleźć wspólny język z każdym – o czym na pewno będziecie mieli okazję przekonać się na spotkaniu z nim. Marek jest bardzo elastyczny na sugestie, bo wie, że każdy jest indywidualnością i do każdego należy podejść z należytym profesjonalizmem i otwartością. Dodatkowo, sam niedawno przeżył swoje Wesele i doskonale potrafi zrozumieć potrzeby przyszłych Par Młodych.

Na co dzień, poza oprawą wesel, Marek zajmuje się organizacją międzynarodowych wydarzeń – w razie potrzeby poprowadzi więc przyjęcie także w języku angielskim.

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Marek poprowadził Wasze przyjęcie? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

Jeżeli podoba Wam się Marek, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Marek – DJ – Konferansjer
Oceń ten artykuł

Image Map WordPress builder