Michał – DJ & Konferansjer 2018-11-29T23:22:47+00:00

Project Description

Michał – DJ – Konferansjer

Zawodowo prezenter radiowy i szef muzyczny lokalnej stacji. Od wielu lat klubowy DJ – rezydent klubu Drugi Dom, zajmujący się również imprezami w stylu retro.

Michał osobiście uważa, że można świetnie bawić się bez disco polo i innych biesiadnych klimatów, a swoim gościom serwuje zawsze mieszankę najlepszych hitów z każdej epoki, co jest szczególnie ważne na przyjęciach o dużym zróżnicowaniu publiczności.

Do tworzenia miksu Michał używa kontrolera i oprogramowania – jako prezenter radiowy ma wyjątkowo dużą bibliotekę utworów i chociaż przeprowadza ich staranną selekcje, na życzenie może zagrać prawie każdy przebój.

Prowadzenie audycji oraz praca z mikrofonem to jego chleb powszedni. Dzięki nienagannej dykcji i płynności wypowiedzi potrafi poprowadzić każdą imprezę – klienci często chwalą czysty i radiowy głos Michała.

Opinie zadowolonych klientów

Pan Michał uświetnił nasze wesele oraz poprawiny tak jak sobie to wymarzyliśmy. Potrafi poruszyć każde towarzystwo, nawet tych najmniej rozrywkowych znajomych i rodzinę ;). Sam kontakt przed imprezą jak i w trakcie również w pełni satysfakcjonujący. Polecamy wszystkim!!!
Maciej
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała wszystkim, którzy planują wesele. Ewidentnie lubi swoją prace i jest dobry w tym co robi. Pełny profesjonalizm. Ponadto wysoka kultura osobista i miłe usposobienie sprawiają, ze wspolpraca z tym Panem jest bardzo przyjemna 🙂 Dzięki Panu Michałowi impreza udała się w 100%. Polecam 🙂
Alicja
Niespotykana kultura muzyczna i kultura słowa, wyczucie oczekiwań gości, bajeczna dekoracja światłem, przystępna cena za bardzo wysoki poziom oprawy naszego wesela. Czego chcieć więcej? 🙂 Gorąco polecamy
Paulina i Mariusz

Profesjonalne podejście do wesela. Wysoki poziom zarówno sprzętu, jaki umiejętności DJa. Wszyscy goście (w szerokim przedziale wiekowym) zadowoleni, my również. Polecamy pana Michała z całego serca 🙂

Dagmara

Galeria

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Michał zagrał na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

ZOBACZ WSZYSTKICH ARTYSTÓW

Jeżeli podoba Wam się Michał – DJ – Konferansjer, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Michał – DJ & Konferansjer
4.6 (92.86%) 14 votes

Image Map WordPress builder