Oskar – Saksofonista 2019-01-10T20:39:49+00:00

Project Description

Oskar – Saksofonista

Oskar jest wszechstronnie wykształconym muzykiem. Skończył pierwszy i drugi stopień Państwowej Szkoły Muzycznej na klarnecie (PSM J. Elsnera w Warszawie) i gra na saksofonie altowym. Ukończył również studium realizacji dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji, a obecnie poszerza swoje umiejętności studiując kierunek „prowadzenie zespołów muzycznych” na Uniwersytecie Muzycznym F.Chopina w Warszawie.

Nieobca jest mu gra muzyki z gatunków takich jak bossa nova, jazz, gypsy jazz, ale grał też w orkiestrze reprezentacyjnej SGGW w Warszawie oraz w zespołach grających muzykę bałkańską, zapewnia także poza oprawą wesel, także oprawę ślubów w plenerze.

Kocha muzykę, dlatego stara się stale poszerzać horyzonty muzyczne, aby być w stanie dopasować się do każdego jej rodzaju. Prywatnie w samochodzie słucha metalu progresywnego.

Saksofonistka Joanna z Warsaw Wedding DJs | WW DJs | saksofon altowy
Saksofonistka Joanna z Warsaw Wedding DJs | WW DJs
Saksofonistka Joanna z Warsaw Wedding DJs | WW DJs | saksofon na wesele

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Oskar poprowadził Wasze przyjęcie? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

Jeżeli podoba Wam się Oskar, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Oskar – Saksofonista
4.7 (94.84%) 31 votes

Image Map WordPress builder