Patryk – DJ i Konferansjer 2018-11-29T22:25:22+00:00

Project Description

Patryk – DJ i Konferansjer

Patryk to DJ o zacięciu animatora – prowadzenie wesel to jego konik. Ceni sobie imprezy z klasą i dobrym smakiem, czuje się dobrze w każdym gatunku muzycznym, ale to na dźwięk „Twista”, jak sam twierdzi, dostaje zespołu niespokojnych nóg.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od poprowadzenia szkolnej dyskoteki w wieku 11 lat. Zrozumiał więc że muzyka to jego pasja bardzo wcześnie i tak już zostało.

Od młodego wieku poszerza swoje umiejętności – prowadził audycje w radiach internetowych, a przygoda z zarządzaniem radiowęzłem w liceum zaowocowała udoskonaleniem techniki mixu i pracy z mikrofonem. Dzięki temu od sześciu lat z powodzeniem prowadzi imprezy okolicznościowe, a dzięki jego pasji i profesjonalizmowi są one niezapomniane dla gości. Dodatkowym atutem Patryka jest także to, że lubi grać z winyli (i świetnie mu to wychodzi!).

Opinie zadowolonych klientów

Mimo młodego wieku bardzo profesjonalny DJ. Od pierwszego spotkania uśmiechnięty, otwarty, świetnie zorganizowany, zaangażowany i z głową pełną pomysłów. Przede wszystkim nas wysłuchał, podpowiedział, nakierował i zarówno przy doborze oprawy muzycznej jak i przy organizacji zabaw dostosował się do naszych sugestii. Prowadzenie wesela na najwyższym poziomie, przekazał nam wszystkim pozytywną energię i pozostawał z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu czuliśmy się komfortowo. Muzyka dopasowana do każdego bez względu na wiek, zabawy prowadzone z fantazją a dekoracja światłem nadawała klimat na sali tanecznej i robiła wrażenie. Goście byli zachwyceni, mimo, że dla wielu było to pierwsze wesele prowadzone przez DJ’a. Pełen profesjonalizm od początku do końca a eleganckie ubranie i dobry sprzęt idealnie dopełniły całości. Rewelacja, polecam każdemu!

Kinga i Piotr

Zdjęcia

Patryk i Kajetan

Patryk doskonale współpracuje z konferansjerem Kajetanem. To zgrany duet, który sprawdzi się w przypadku większego przyjęcia. Kajetan jest konferansjerem i wodzirejem – poza standardowym prowadzeniem może animować zabawy taneczne.

Kajetan - Konferansjer z Warsaw Wedding DJs | WW DJs
Patryk – DJ i Konferansjer
4.9 (97.33%) 30 votes

Image Map WordPress builder