Radek – DJ i Konferansjer 2020-03-05T11:30:34+00:00

Project Description

Radek – DJ – Konferansjer

Radek potrafi doskonale łączyć najlepsze hity ostatnich lat i najlepiej odnajduje się na przyjęciach o zróżnicowanej publiczności – jego atuty to szybka reakcja i elastyczność w doborze repertuaru.

Od wielu lat pasjonuje się muzyką i sztuką miksu, dlatego nie oszczędza na sprzęcie – do grania używa tylko odtwarzaczy Pioneer, które wspaniale prezentują się na stanowisku i zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Radek nie tylko dba o oprawę muzyczną, ale też prowadzi wesela. Jako Konferansjer uwielbia luz, dowcip i wspólne tańce animacyjne, a zabawy i konkursy dobiera tak, aby Wasi goście z radością i bez zbędnego narzucania wzięli w nich udział.

Opinie zadowolonych klientów

Szyk, klasa, elegancja – w tych słowach możemy ocenić poprowadzenie imprezy, dobór repertuaru i dekorację sali! W szalonych zabawach bawili się i młodzi i starsi goście! Było poprostu bajecznie!

Karolina i Dawid
Dziękujemy Panu Radosławowi za oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego – choć nie była to standardowa uroczystość, Pan Radek doskonale sobie poradził umilając wszystkim czas zarówno podczas bankietu, jak i części tanecznej. Dobór repertuaru, wyczucie i ogromna elastyczność sprawiły, że wszyscy bawiliśmy się świetnie! Jeszcze raz dziękujemy!
Ania i Michał

Serdecznie polecamy Dja Radka – sprawił, że nasze wesele było niezapomniane dla nas i wszystkich gości! A poprawiny trwały do 2 w nocy 😉 Polecamy!

Monika i Artur

Galeria

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Radek poprowadził Wasze przyjęcie? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

ZOBACZ WSZYSTKICH ARTYSTÓW

Jeżeli podoba Wam się Radek – DJ -Konferansjer, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Radek – DJ i Konferansjer
4.9 (98%) 20 votes

Image Map WordPress builder