Tomek – DJ i Konferansjer 2019-01-31T21:19:09+00:00

Project Description

Tomek – DJ i Konferansjer

Przygoda Tomka z muzyką rozpoczęła się w wieku 8 lat, gdy pierwszy raz poszedł na zajęcia z tańca towarzyskiego. Pasja do tańca trwała 12 lat i pozwoliła mu na wyrobienie schematów i wzorców muzycznych. Decyzja o skończeniu z tańcem z powodu kontuzji nie była łatwa, ale z czasem pustkę pozostawioną po tańcu zaczęła wypełniać prawdziwa pasja do muzyki, ale umiejętności pozostały i Tomek bardzo chętnie poprowadzi na przykład animacje taneczne.

Tomka inspirują gatunki muzyczne takie jak deep, soul, funky, jazz house, classic house, vocal house, ale jak widać potrafi dostosować się do potrzeb zróżnicowanego towarzystwa na przyjęciu.

W tygodniu grywa w takich klubach jak jak m.in.: Czekolada Poznań, Czekolada Lublin, Organza, Ritual, XOXO Party, Bank Club, Backstage studio, Teatr Club, Stars Toruń lub restauracjach m.in.: Stixx bar&grill, AïOLI Cantine Bar Café Deli, AïOLI Bread&Aperetivo, Ceviche Bar, Momu, Jack’s Cinema, Drukarnia oraz wielu innych.

Rezerwacja terminu

Chcecie żeby Tomek zagrał na Waszym przyjęciu? Napiszcie do nas i sprawdźcie dostępność terminu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych Artystów. Pamiętajcie, że najłatwiej wysłać do nas zapytanie, opisując Wasze przyjęcie – dzięki temu możemy zaproponować Wam najbardziej odpowiednie osoby.

Jeżeli podoba Wam się Tomek – DJ, zapraszamy do kliknięcia gwiazdki poniżej 🙂

Tomek – DJ i Konferansjer
4.8 (96.36%) 44 votes

Image Map WordPress builder