O nas 2019-06-05T10:24:08+00:00

Warsaw Wedding DJs – idea i ludzie

Idea

Warsaw Wedding DJs to agencja powstała z myślą o parach szukających wesela w wersji 2.0 – swoistej ucieczki od narzucanych tradycyjnych form, które niekoniecznie muszą pasować do naszego stylu. Otwieramy nowy rozdział w historii obsługi muzycznej wesel, proponując DJs, Konferansjerów, Wokalistów i Instrumentalistów w formie, która nie ustępuje jakością zespołowi grającemu na żywo.

Ideą naszej agencji jest dbałość o oprawę muzyczną – nasi artyści doskonale odnajdują się w weselach, na których goście oczekują starannie dobranego repertuaru i odpowiednich umiejętności DJa.

Nasza usługa jest zawsze kompleksowa – dostarczamy wysokiej jakości sprzęt i sprawdzonych artystów i poczucie bezpieczeństwa, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Zapraszamy do przekonania się w jaki sposób realizujemy marzenia o perfekcyjnym weselu.

Już nie disco-polo, a specjalnie wybrana muzyka składająca się z najlepszych kawałków. Nie remiza ani wystawna sala balowa, tylko skromna polanka w lesie. I też nie bigos i wódka, a carpaccio i białe wino. (…) Wszystko musi być dokładnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. A co jest istotne? Każdy szczegół.

na Temat.pl

Ludzie

Krystian
KrystianCo-owner
Pasjonat muzyki od lat związany z branżą Wedding i Event DJs. Swoje doświadczenie przekłada na kierowanie agencją i wyznaczane nowych standardów w obsłudze muzycznej wesel.

Tel: +48 510 504 333
Mail: [email protected]

Michał
MichałCo-owner
Specjalista w dziedzinie finansów, prywatnie audiofil i poszukiwacz trendów. Tworzy strategię rozwoju agencji i dba o zaplecze księgowe.

Mail: [email protected]

Marta
MartaCo-owner / Sprzedaż
Doświadczony manager w dziedzinie finansów i sprzedaży. W Agencji dba o rozwój biznesu i organizację. Prywatnie wielbicielka tańców latynoamerykańskich, podróży i dobrego wina.

Tel: +48 691 350 341
Mail: [email protected]

Oliwia
OliwiaSprzedaż / Obsługa Klienta
Wielbicielka sztuki i dobrego designu, jej gust okazuje się nieoceniony w wielu aspektach działaności agencji. Skrupulatnie dba aby wszystko było na swoim miejscu, a nasi klienci czuli się właściwie obsłużeni.

Tel: +48 695 613 891
Mail: [email protected]

Image Map WordPress builder