Oferta sprzętowa 2018-05-21T12:16:22+00:00

Warsaw Wedding DJs – zaplecze sprzętowe

W Warsaw Wedding DJs korzystamy tylko z najlepszego sprzętu renomowanych producentów. Twoje bezpieczeństwo i pewność żeby wszystko będzie działało jak należy, jest dla nas najważniejsze. Urządzenia dobieramy indywidualnie do zapotrzebowania – na podstawie Waszych oczekiwań, liczby gości, wystroju sali i innych ważnych z technicznego punktu widzenia czynników.

Większości naszych klientów wystarcza standardowo proponowana ilość wyposażenia – nagłośnienie i oświetlenie parkietu. Jeżeli jesteście zainteresowani usługami takimi jak dekoracja światłem, dodatkowym nagłośnieniem lub innymi elementami techniki scenicznej – wspomnijcie o tym w zapytaniu.

Kolumny BOSE PROFESSIONAL F1 Model 812

Bose F1 Model 812 kolumna z stemem Flexible Array to aktywny zestaw głośnikowy wydobywający pełne i głębokie brzmienie z muzyki i mowy. Dzięki zaawansowanym systemom BOSE jakość dźwięku wyróżnia się na tle standardowych rozwiązań.

Z naszego doświadczenia wynika, że 2 kolumny pozwalają na sprawną obsługę przyjęcia nawet do 150 osób. Jeżeli zależy Wam na większym pokryciu dźwiękiem lub zachodzi potrzeba dogłośnienia innej sali, przygotujemy dla Was indywidualną ofertę.

Ruchome głowy AMERICAN DJ Model Inno Spot One

Ruchoma głowa to inteligentne źródło światła efektowego, sterowana przez DJ, w sposób adekwatny do atmosfery na sali. Pozwala na uzyskanie jednolitych snopów światła, ruszających się w rytm muzyki, a podczas przemówień i w przerwach – podświetlających dekoracje sali.

Do uzyskania odpowiedniego efektu używamy 2, 4 lub 8 urządzeń. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie żeby było ich więcej – wystarczy wspomnieć o tym w zapytaniu.

Wypełnienie kolorem AMERICAN DJ Model Tripar Plus

Lampy LED to podstawa wypełnienia przestrzeni kolorem. W każdym pakiecie jest ilość urządzeń odpowiednia dla oświetlenia parkietu i jego okolic w kolorze dopasowanym do pomieszczenia.

Jeżeli myślicie o wypełnieniu kolorem całej przestrzeni lub nawet z zewnątrz budynku lub w przypadku przyjęcia w plenerze, polecamy skorzystać z naszej usługi dekoracji światłem.

Pokrowce na statywy i osłona stanowiska DJ

Uważamy, że urządzenia niezbędne do oprawy muzycznej i wizualnej, nie powinny być zbytnio widoczne podczas przyjęcia. To nie DJs jest gwiazdą wieczoru tylko Wy i Wasi goście.

Wszystkie urządzenia, kable, pokrowce i inne akcesoria jakich używamy, są w kolorze czarnym, tak aby nie były widoczne. Jeżeli jednak chcecie aby był to kolor biały – wystarczy uwzględnić to w zapytaniu.

Stanowiska DJ i konsolety

Nasi DJs grają z różnych nośników i konsolet, ale niezależnie od wyboru zawsze są to renomowane urządzenia, i wysokiej jakości nośniki – zazwyczaj płyty winylowe, CD i pliki mp3 w dużej kompresji.

Praca DJ jest znaczną atrakcją wizualną, dlatego nie zasłaniamy jego postaci, tak aby goście widzieli jak powstaje set muzyczny. Styl miksu każdego artysty i nośniki jakich używa możecie zobaczyć na jego stronie.

Mikofony, dym i inne

Na nasze wyposażenie składają się jeszcze akcesoria takie jak dymiarki, mikrofony bezprzewodowe, statywy, itp. Używamy dobrej jakości mikrofonów bezprzewodowych marki AKG oraz dymiarek typu Zaze.

Urządzenia Haze pozwalają na lekkie zamglenie okolic parkietu, wydobywające światła efektowe i tworzące przyjemny nastrój do tańca.

Nagłośnienie - Warsaw Wedding DJs

Profesjonalne nagłośnienie

Korzystamy tylko z nagłośnienia renomowanych producentów, których jakość gwarantuje komfort i przyjemny odbiór muzyki dla gości. Ilość głośników jest zawsze dobierana do ilości osób na przyjęciu – tak aby głośność w każdym miejscu sali była odpowiednia.

Warsaw Wedding DJs - estetyka

Estetyka

Dbamy aby strona wizualna naszej oferty sprzętowej była spójna i elegancka. Jednolite pokrowce i ciemna lub biała kolorystyka sprawiają, że urządzenia i stanowisko DJ są niejako ukryte, pozwalając aby to dekoracje i wystrój sali były najważniejszym elementem estetycznym.

Warsaw Wedding DJs - oświetlenie

Oświetlenie

Stosujemy ruchome głowy oraz lampy LED. Nasycone kolory, delikatne podświetlenie, elegancki design – to właśnie sprawia, że oprawa naszych przyjęć jest wyjątkowa. Stawiamy na subtelność oświetlenia parkietu, unikając przesadnej ferii barw i efektów.

Image Map WordPress builder