Pytania i Odpowiedzi 2018-05-24T12:46:17+00:00

Warsaw Wedding DJs – najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów. Staramy się aby nasze usługi były dla Was jasne i przystępne.

Przed podpisaniem umowy

Jesteśmy agencją skupiająca profesjonalistów z dziedziny obsługi muzycznej wesel. W naszym portfolio znajdziecie DJs, Konferansjerów, Wokalistów i Instrumentalistów oraz bazę sprzętową pozwalającą na wykonywanie naszych usług na najwyższym poziomie.

W całej Polsce, ale głównie gramy w większych miastach.

Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Ilość i rodzaj sprzętu dobieramy indywidualnie do zapytania, ale zazwyczaj są to głośniki, lampy LED, ruchome głowy i osprzęt, taki jak mikrofony czy dymiarka.

Używamy tylko sprzętu renomowanych producentów i dbamy o ich estetykę.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każde przyjęcie weselne ma nieco inne potrzeby, gości, styl i wymagania muzyczne. Na podstawie wysłanego zapytania i rozmowy określamy jacy dostępni artyści będą najlepiej pasowali do Waszych potrzeb.

Tak. Jeżeli potrzebujecie więcej czasu do namysłu możemy zarezerwować termin na 1-2 tygodnie.

Jeżeli jesteście zdecydowani na skorzystanie z naszych usług to przesyłamy wam link do uzupełnienia umowy. Następnie odsyłamy podpisany przez nas skan, z prośbą o odesłanie skanu z Waszymi podpisami. Finalizacją jest wpłata zaliczki na konto.

Po podpisaniu umowy

Z naszego doświadczenia wynika, że potwierdzenie ustaleń powinno odbywać się 1-2 tygodnie przez przyjęciem. Informacje istotne dla nas, takie jak przewidywane punkty programu czy playlista, warto wysyłać odpowiednio wcześniej.

Tak, zawsze proponujemy aby Para Młoda dostarczyła listę preferowanych utworów. Ich ilość jest ustalana indywidualnie, ale nie polecamy zbyt obszernych playlist, aby praca DJ wciąż polegała na dobieraniu repertuaru do atmosfery w danym momencie przyjęcia.

Polecamy tworzenie playlist na Spotify, ze względu na funkcję pozwalającą na kojarzenie preferowanych utworów (radio utworu).

Jeżeli wesele odbywa się dalej niż 50km od domu artysty to potrzebne jest zapewnienie mu noclegu. Przygotowanie, poprowadzenie i zdemontowanie przyjęcia trwa wiele godzin i jazda samochodem może być wtedy niebezpieczna.

Jeżeli nocleg jest potrzebny, zawsze jest to określone w ofercie i w umowie.

Jeżeli nie pojawiły się specjalne ustalenia, artyści lub technik pojawią się ok. 2-4 godziny przed rozpoczęciem przyjęcia. Montaż sprzętu trwa ok. godzinę, ale zawsze pilnujemy aby wszystko było gotowe odpowiednio wcześniej.

Nie. Zaiks opłaca organizator imprezy. Opłata zależy od kilku czynników, które można sprawdzić w kalkulatorze na stronie Zaiks.

Tak. Podpisując umowę określamy godziny trwania przyjęcia, ale może być ono przedłużone – nasi artyści zawsze pytają przed planowanym zakończeniem czy goście nie mają ochoty na więcej zabawy. Koszt każdej kolejnej godziny przedłużenia przyjęcia jest zawsze określony w umowie.

Image Map WordPress builder