Wedding Planning 2018-07-04T10:16:15+00:00

Zaplanujmy Wasze wesele!

Całe nasze zgromadzone doświadczenie pragniemy przekazać Wam w postaci wsparcia przy pełnej organizacji Waszego wesela. Teraz nie tylko świadczymy usługi wyjątkowej oprawy muzycznej ale też dbamy o to, żeby najmniejszy szczegół został starannie zaplanowany, a Wasze przyjęcie weselne było wyjątkowe i niezapomniane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wedding planning.

styl BOHO

styl RUSTYKALNY

styl URBAN

motyw PRZEWODNI

na PLAŻY

na DACHU

Wspólnie ustalimy jak może wyglądać Wasze wesele i na czym najbardziej Wam zależy. Posiadamy szeroką bazę podwykonawców – restauracji, sal weselnych, namiotów, zadaszeń, cateringu, florystek, dekoratorów. Sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy lub efektowy oraz artystów i oprawę muzyczną możemy zaproponować w ramach Warsaw Wedding DJs lub spoza agencji.

POMYSŁ

PRZYGOTOWANIE

WYKONANIE

KOORDYNACJA

Wszystko zaczyna się od wspólnej rozmowy i określenia Waszych potrzeb, budżetu i zamysłu przyjęcia. Po zapoznaniu się możemy zaproponować wstępną koncepcję i kosztorys. Następnie przechodzimy do szczegółów, wyboru podwykonawców i ustalenia przebiegu samej imprezy. Zazwyczaj preferujemy aby nasza współpraca zawierała również usługę koordynacji przyjęcia – wtedy mamy pewność, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.

NIESTANDARDOWE MIEJSCA

Jeżeli szukacie czegoś zupełnie innego od wszystkich proponowanych rozwiązań to możemy stworzyć miejsce na Wasze wesele gdziekolwiek chcecie – na plaży, w lesie, nad jeziorem. Organizujemy zadaszenie, stoły, krzesła, dekoracje, zaplecze lub nawet prąd jeżeli w pobliżu nie ma potrzebnej infrastruktury.

Wesele pod namiotem

Marzycie o bajkowym weselu na łonie natury? Rustykalny namiot będzie idealnym rozwiązaniem, który niewątpliwie wzbudzi zachwyt wszystkich gości weselnych i pozostawi piękne wspomnienia. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór aranżacji, którą wspólnie dopasujemy do waszej wizji. Namioty to świetna alternatywa dla hotelu lub sali weselnej –  może pomieścić do 200 gości, ma możliwość zamontowania dodatkowych ścian co pozwala na organizacje przyjęć w okresie od maja do października.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

Przyjdźcie porozmawiać z nami o Waszym weselu. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Smolnej 38 lok. 15A w Warszawie, lub innej dogodnej dla Was lokalizacji. Wcześniej zadzwońcie, wyślijcie maila lub skontaktujecie się nami przez formularz, żebyśmy mogli przygotować się do naszego spotkania. Dziękujemy!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Telefon:

+48 510 504 333

Mail:

[email protected]

Biuro:

Smolna 38 lok 15A

Image Map WordPress builder